Tik perkant internetinėje parduotuvėje prekėms taikoma nuolaidą. Kainoms parduotuvėje šios nuolaidos netaikomos.

Prekių grąžinimas

1. Prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis LR ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.

2. Pirkėjas grąžinamas prekes turi išsiųsti jam patogiu būdu. Kokybiškų grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka pats pirkėjas.

3. Norėdamas grąžinti kokybiškas prekes, Pirkėjas gali tai padaryti per keturiolika dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją el. paštu info@e-deklai.lt arba telefonu +37060693050.

4. Grąžinamos kokybiškos prekės turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šalys susitaria, kad prekės pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini, norint apžiūrėti prekę, nebus laikomi esminiais išvaizdos pakeitimais.

5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 3 ir 4 punktuose nustatytų prekių grąžinimo taisyklių.

6. Grąžinant gautas ne tas prekes arba nekokybiškas prekes, Pardavėjas įsipareigoja priimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.

7. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, įskaitant ir kaina už prekių pristatymą.

8. Jeigu Pirkėjas grąžina prekes, pirktas akcijos metu, grąžinama už prekes sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

9. Pirkėjas sutinka, kad atsiskaitydamas grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu ir nusprendęs grąžinti prekę, pinigiai jam bus grąžinti į banko sąskaitą.

10. Jei Pirkėjas neatsiima prekių per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti Pirkėjui ir Pirkėjas buvo sumokėjęs už prekes ir jų pristatymą, tokios prekės grąžinamos Pardavėjui, užsakymas atšaukiamas, o Pirkėjui grąžinami už prekes sumokėti pinigai, atskaičius banko mokesčius, taikomus Pardavėjui už atliktus banko pavedimus, prekių pristatymo mokestį, jeigu jis buvo taikomas ir administravimo mokestį.

11. Administravimo mokestis skirtas padengti prekių paruošimo proceso sąnaudas. Jis taikomas užsakymams, kai Pirkėjas neatsiima ar nepriima užsakytų prekių, grąžina kokybiškas prekes pardavėjui. Administravimo mokesčio dydis trys eurai.

 

Rašyk
Skambink